• דף הבית
  • פרופיל חברה
  • צרו קשר

אתר סלולרי

אתר סלולרי | בניית אתר סלולרי
בישראל, כמו בכל רחבי העולם, הפכו מכשירי הסמרטפון לחלק בלתי נפרד משגרת חיי היומיום של רבים, מבוגרים וצעירים כאחד. מכשירי הטלפון החכמים משמשים, מטבע הדברים, לא רק לניהול שיחות במהלך היום אלא גם למגוון רחב של מטרות אחרות. בין השאר משמשים מכשירי הסלולר החכמים לגלישה באתרי אינטרנט שונים. זאת ועוד, הטכנולוגיה המתקדמת והעיצוב הידידותי והמושלם גורמים לעלייה מתמדת במספר המשתמשים ברשת האינטרנט באמצעות הסלולר לצורך גלישה. עם זאת, חשוב לזכור כי אתרי האינטרנט הרגילים אינם מותאמים לגלישה בסלולר, וכתוצאה מכך, השימוש בהם הוא מסורבל, איטי ולא נוח. בדיוק מסיבה זו, הפכו שירותי בניית אתר סלולרי לנפוצים בשנים האחרונות. לנו, ב-SEO-Media, יש ניסיון רב בתחום, ואנו מבטיחים לבנות את האתר המושלם עבורכם. 

בניית אתר סלולארי – שדרוג חווית הגלישה
גלישה באתר רגיל, המותאם למחשבי PC, באמצעות מכשיר הסלולר איננה נוחה!!! התוכן לא מותאם לרזולוציה, טעינת הדפים איטית וביצוע פעולות שונות הוא כמעט בלתי אפשרי. אין פלא שרבים מהגולשים נתקפים בקוצר רוח לאחר גלישה של כמה שניות באתר רגיל באמצעות הסלולר, ונוטשים במהירות. כך מאבד האתר פוטנציאל שיווקי אדיר. לעומת זאת, אתר סלולרי, בניגוד לאתר רגיל, הינו אתר המותאם לגלישה באמצעות הטלפון מבחינת העיצוב, הנגישות, התוכן והשימושיות. אתר סלולרי, כמו אתר רגיל, מכיל מידע אודות העסק, דפי תוכן, שירותים, מוצרים, תמונות או כל מידע רלוונטי אחר. בנוסף לכך, מכיל האתר גם מרכיבים ייחודיים אחרים, כדוגמת: סרגלי ניווט, מפת מיקום, כפתור חיוג מהיר וטופס פשוט להשארת פרטים. אתר שכזה הוא נוח מאוד לתפעול ולכן גם מאד אפקטיבי. 

אתר סלולארי – מה חשוב לדעת?
  • בניית אתרים – בניית אתר סלולרי איננה דומה לבניית אתר רגיל. אתר סלולרי נבנה בהתאם לתקנים הבינלאומיים לבניית אתרים של ה-W3C. 
  • תמיכה – בשוק ישנם היום סוגים רבים ביותר של מכשירי טלפון חכמים. בהתאם לכך, קשה להתאים את האתר הסלולרי לכל המכשירים. מסיבה זו, חשוב לבנות אתר סלולרי כמה שיותר פשוט, נוח לשימוש ומותאם לכל גודל מסך.
  • עיצוב – עיצוב אתר סלולרי שונה מעיצוב אתר רגיל, בעיקר בשל המסך הקטן יחסית. כמו כן, יש לזכור כי הניווט בין דפי האתר נעשה לא באמצעות המקלדת אלא באמצעות מגע האצבע.   
בניית אתר סלולרי היא, ללא ספק, כלי שיווקי ראשון במעלה, הגורם להגדלה משמעותית בחשיפה ובעקבותיה גם לגידול ברווחיות. שכן, גלישה באתרים סלולריים היא נגישה יותר, מציעה מגוון אפשרויות ייחודיות לגולשים כדוגמת חיוג מהיר ומניעה יותר לפעולה. 

דוגמאות ל:
Sea-Gal - מועדון היאכטות בסלולר
מועדון קליק בסלולר
Body Tite - המסת שומן בגלי רדיו בסלולר
המרכז לטיפול בצילוליט בסלולר
Bgate פתרונות תוכנה בע

בניית אתרים Seo-Media | עיצוב אתרים: סטודיו בהיר