• דף הבית
  • פרופיל חברה
  • צרו קשר

אתרי לוחות

אתרי לוחות
אתרי לוחות, כשמם כן הם – אתרים לפרסום מודעות. אתרים אלה הם, למעשה, התחליף המודרני ללוחות המודעות השונים, החל מלוח "דרושים" וכלה בלוח מכירות רכב "יד שנייה", אותם רובנו מכירים מהעיתונים. אחד מהבולטים ומהמוצלחים שבהם הוא, כמובן, לוח "יד 2". כמו בלוחות המודעות בעיתונים, אתרי לוחות באינטרנט מחולקים בצורה נוחה וחכמה מאוד לקטגוריות שונות ולנושאים מגוונים, בהתאם לייעודם וביחס ישיר לצרכים של המפרסמים והגולשים כאחד. לאתרי הלוחות המודרניים, בניגוד ללוחות המודעות בעיתונים, ישנם יתרונות רבים; זמינות לאורך כל שעות היממה, תהליך רישום פשוט, מהיר ואפקטיבי מאוד, ויעילות מקסימאלית בהגדרת החיפוש ובאיתור צרכים נדרשים. אנו, בחברת SEO-Media, מתמחים בבניית אתרי לוחות חכמים, יעילים וידידותיים למשתמשים – גולשים ומפרסמים כאחד. 

אתרי לוחות – מרחב האפשרויות הבלתי מוגבלות
אתרי לוחות מיועדים לשני פלחי אוכלוסין – מפרסמים וגולשים, המעוניינים בשירות או במוצר מסוים. מגוון הקטגוריות האפשרויות באתרים אלה הוא עצום, החל מנדל"ן למכירה או השכרה, דרך מוצרי "יד שנייה" מסוגים שונים וכלה במודעות למכירת רכבים. באתרי לוחות יעילים ואיכותיים יכולים המפרסמים לבחור בקטגוריה מתאימה, לתאר בכתב את המוצר או השירות שהם מציעים, לרשום מחיר מדויק או הערכה, לצרף מספר תמונות להמחשה ולהשאיר פרטים ליצירת קשר. גולשים הנכנסים לאתרי לוחות יכולים לחפש מוצר או שירות רצוי במהירות, להתרשם מההיצע הקיים ולצור קשר עם המפרסם בתום חיפוש מוצלח. החיפוש באתרי הלוחות מתבצע בהתאם לקטגוריות שונות, כאשר במרביתם קיימת גם אפשרות לבצע חיפוש מתקדם ויעיל, המאפשר להתמקד רק בתוצאות הרלוונטיות ביותר.  

אתרי לוחות – מה יש לכם להציע?
אם גם לכם יש רעיון ואתם רוצים להיות חלק בלתי נפרד מההצלחה, תוכלו גם אתם לפנות לחברה מקצועית ומנוסה, כדוגמת SEO-Media ולהקים אתר לוחות. תוכנית עבודה מסודרת, חשיבה מקורית ותחזוקה שוטפת יובילו לתוצאות רצויות תוך זמן קצר. מבחינה טכנית, ניהול האתר ותחזוקתו לאחר הקמתו הם פשוטים ויעילים:
  • מודעות – בעל האתר יכול לשלוט על המודעות המתפרסמות באתר, לערוך מודעות, להסתיר חלק מהן מגולשים מסוימים או אפילו למחוק את חלקן. מנהל האתר יכול גם להחליט האם יגבה תשלום עבור הפרסום או שהוא יוצע בחינם למפרסמים פוטנציאלים. 
  • קטגוריות – במרבית אתרי הלוחות ניתן להוסיף או להוריד קטגוריות בהתאם לצורך. פעמים רבות ניתן גם להסתיר חלק מהקטגוריות. 
  • ניהול משתמשים – בעל האתר יכול, במידת הצורך, למחוק משתמשים שהפרו את תנאיי השימוש עליהם חתמו. 
  • שדות – לרבות מהקטגוריות באתרי לוחות ישנם גם שדות או תתי שדות. בעל האתר יכול בחור בשדות הרצויים וגם לקבוע את סדר הופעתם.  
  • תוכן – את תוכן האתר ניתן לכתוב ולערוך באופן חופשי בכל רגע נתון. 

דוגמאות לאתרי לוחות:

בניית אתרים Seo-Media | עיצוב אתרים: סטודיו בהיר