בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים
בניית אתרים לעסקים היא כלי שיווקי ראשון במעלה עבור עסקים גדולים וקטנים כאחד. שכן, רשת האינטרנט נחשבת היום לזירה עסקית ושיווקית שאין דומה לה, ומי שאיננו שם פשוט לא קיים. בהקשר זה, חשוב לזכור כי תכליתם של אתרים עבור עסקים איננה תדמיתית בלבד. ישנן פונקציות חשובות נוספות ורבות לבניית אתרים לעסקים, כדוגמת: יצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים, ביצוע הזמנות וגם איסוף מידע חיוני, התורם תרומה מכרעת להצעדת העסק קדימה מבחינה שיווקית, תדמיתית ורווחית כאחד. אנו, בחברת SEO-Media, נשמח לסייע לכם לבנות אתר עסקי מקצועי ולהצעיד את העסק קדימה.  

בניית אתרים לעסקים – למנף את ההצלחה
לבניית אתרים עבור עסקים ישנן, כאמור, כמה מטרות חשובות:
  • תדמית – אחת המטרות החשובות ביותר של כל אתר עסקי היא, כמובן, פרסום. במונחי הרשת נהוג לכנות פרסום גם בשם הנפוץ "תדמית". התדמית היא, למעשה, כרטיס הביקור של העסק. בהקשר זה, המטרה היא להציג את העסק בצורה המושכת ביותר ולהגביר חשיפה בקרב קהלי יעד רצויים, כדוגמת לקוחות פוטנציאלים. גורמים חשובים המשפיעים על ההיבט התדמיתי הם: עיצוב, פונקציונאליות, תוכן שיווקי מושך ומקצועי וגם שימוש במגוון כלים לקידום אתרים. 
  • מידע – אחת הדרכים היעילות ביותר למשוך גולשים לאתר עסקי היא לספק מידע מעניין וחיוני לגולשים וגם מגוון שירותים נלווים, כדוגמת טפסי יצירת קשר ותמיכה מרחוק. מאמרים בתחום ההתמחות, עדכונים וחדשות, בלוגים ומדרכים שונים הם כמה דוגמאות למידע שימושי ומושך עבור גולשים, המתעניינים בתחום. 
  • הנעה לפעולה – מטרה חשובה נוספת של בניית אתרים לעסקים היא האינטראקטיביות. באמצעות אתר עסקי בנוי היטב ניתן לקבל משוב ישיר מהגולשים ולבצע שיפורים בהתאם. טופס יצירת קשר, פורומים, סקרי שביעות רצון, טוקבקים ואפילו צ'אט וירטואלי משמשים ללימוד העדפותיהם של הגולשים, איתור הבעיות בהן הם נתקלים והבנה של השינויים העוברים עליהם. 

בניית אתרים לעסקים – עם הפנים קדימה
לאתרים עסקיים שנבנו בצורה מקצועית ומתוחזקים באופן שוטף על ידי מערכת ניהול חכמה ישנו יתרון משמעותי נוסף; באמצעות מערכת זו ניתן לאסוף ולנתח מידע משמעותי על הגולשים, ולהשתמש בו לייעול ושיפור האתר והרווחיות. מעקב אחר כמות הכניסות לדפים באתר, ניתוח חיפושים שבוצעו, מדידה של פעולות שונות שנעשו בדפי האתר ובדיקת העדפות אישיות הם כמה מהכלים המספקים מידע משמעותי לבעלי העסק; במידע זה ניתן להשתמש מאוחר יותר כדי לשפר את שביעות הרצון מהאתר וכמובן גם את היעילות והרווחיות של העסק.  

דוגמאות לבניית אתרים לעסקים:

בניית אתרים Seo-Media | עיצוב אתרים: סטודיו בהיר