תפריט נגישות
בניית אתרים

בניית אתר היא אמנות. לדעתנו, לא דיי בבחירת תמונות המשדרות את המסר. לא דיי בכתיבת כותרות בולטות ולא דיי בעיצוב רגיש או מתוחכם. בניית אתר נחוצה וחסרת תחליף כמעט לכל עסק או ארגון. בין אם מדובר באתר תדמית שכל מטרתו היא ליידע את העולם: "היי! אני כאן", בין אם מדובר באתר לחנות ווירטואלית (E-Commerce) שכל מטרתו היא מכירת מוצרים על גבי האינטרנט ובין אם מדובר באתר לעסק עצמאי קטן או עמותה בתחילת דרכה שמספק מידע מניע לפעולה לגולש. כל אלו דורשים חיבור לתכנית אסטרטגית רחבה יותר, הכוללת בתוכה את מעטפת השיווק כולה. האתר, אם כך, הוא כלי להעברת המסרים שלנו. עליו להתחבר לרשתות החברתיות, למיקום הפיזי שלנו, לשפה בה אנו מדברים, למהלכים השיווקיים הרחבים שאנו מגדירים ואף לדרך בה אנו שולחים הצעת מחיר או עלון מידע. SEO-Media בונה את אתר העסק שלכם בדיוק כך.

ומה אחרי שהאתר עלה לאוויר, ההתרגשות בשיאה והגולשים מתחילים לגשש דרכם בו? אנחנו אתכם, עוטפים אתכם. חשוב לבנות אתר איכותי, נכון. באותה המידה חשוב גם לחבר אותו לכלל האסטרטגיה שלכם. אך לא פחות חשוב מכל אלו - עלינו לחשוף אותו בפני קהלי היעד שלנו. 

איך?

  • קידום ממומן, S.E.M - ברשת החיפוש של Google וקידום ממומן ב- Facebook, Instagram, LinkedIn וחבריהם. הפצת האתר שלכם בכלל הפלטפורמות והרשתות בצורה מקצועית ומובנית, תוך חיבור למסרים ולאסטרטגיה שלכם.
  • קידום אורגני, S.E.O - ב-Google עבור מילות מפתח ספציפיות כדי לקדם את האתר שלכם למקומות הראשונים בתוצאות החיפוש.
  • כתיבת תוכן - לא דיי באתר מעוצב, איכותי ונגיש. יש למלא אותו בתוכן איכותי המעניק ערך אמיתי לגולשים.
  • עיצוב - אתר טוב לא עומד בפני עצמו. כל מה שמתחרש סביבו, אם זה פוסט בפייסבוק ואם זה עלון מידע - כולם דורשים עיצוב מקצועי שיקפיד על הצבעים הנכונים, פונטים (גופנים) מעוצבים ותמונות טובות.

שילוב של כל אלו, או חלק מהם, יעניק לעסק או לארגון שלכם את המקפצה הדרושה כדי להגיע אל הלקוחות או הגולשים הפוטנציאליים שלכם ברחבי הרשת ולספר להם על הבשורה החדשה שאתם מביאים אתכם. אנחנו יודעים לתת הכל.


אתר רספונסיבי
בניית אתר אינטרנט
בניית אתרים לעסקים
אתרי לוחות
חנות ווירטואלית / קטלוג ווירטואלי
בניית אתר תדמית

בניית אתרים Seo-Media