עיצוב ובניית אתרים

עיצוב ובניית אתרים, עיצוב אתרים
את המונח "עיצוב", שמשמעותו היא "מתן צורה", אנו פוגשים כמעט בכל תחום בחיים, החל מבגדים, דרך מכשירים סלולאריים וכלה באתרי אינטרנט. מטרתו של עיצוב אתרים, בדומה לתחומי עיצוב אחרים, היא לצור מראה אסתטי ואטרקטיבי וגם ממשק נוח ויעיל לשימוש. ואכן, היום יודעים כולם, כי עיצוב ובניית אתרים מקצועי ומוצלח הוא מרכיב הכרחי בדרך לחשיפה גדולה יותר ולהצלחה בתחום השיווקי או בכל תחום אחר. שהרי, מראה עיניים מושך וממשק ידידותי הם הדרך ללבם ולכיסם של הגולשים; עיצוב מרשים גורם לגולשים לבלות יותר זמן באתר וגם לבצע פעולות מכוונות, כדוגמת: השארת פרטי התקשרות או אפילו רכישה. 
 
למה לפנות ל-SEO-Media? למה דווקא שרון פרקש??
  • המראה – יצירת דפי אתר אסתטיים ומרשימים, המשאירים את חותמם בלבו של כל גולש.  
  • היצירתיות – הקפדה על עיצוב אלגנטי, מושך ובעיקר מניע לפעולה. 
  • השירות – הקפדה על יחס אישי, ושירות מהיר וללא דופי לכל לקוח. 
  • תמיכה מקצועית – תמיכה ופתרון בעיות גם בשעות לא שגרתיות.
  • מערכת ניהול מתקדמת – מערכת ניהול תכנים ידידותית מאוד למשתמש. האתר מאוחסן בחוות שרתים מאובטחת ואין צורך בחיפוש אחר ספק ובתשלום נוסף. כל לקוח נהנה מעדכונים שוטפים של המערכת ומטיפול קבוע ומיידי בכל בעיה.
ב-SEO-Media מתייחסים לתחום העיצוב ברצינות יתרה ומשקיעים מחשבה בכל אחד מהיבטיו החשובים – המראה, השימושיות, התוכן, העברת מסרים נכונה, זמינות, שכנוע והיבטים חשובים אחרים. לכל אחד מאלה ישנה השפעה ישירה על הצלחת האתר בעתיד מבחינה תדמיתית, שיווקית ומכל בחינה אחרת. בכדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר, אנו עובדים בשיתוף פעולה עם סטודיו לעיצוב גרפי בעל ניסיון של שנים רבות בתחום עיצוב ובניית אתרים. ביחד יצרנו שילוב מנצח בין עיצוב ייחודי ובין ממשקים פונקציונאליים הקולעים לצרכים שונים ולמטרות נדרשות. העיצוב נעשה בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח ובהתאם לרצונו, ומתוך הקפדה על הפרטים הקטנים ביותר.

בניית אתרים Seo-Media | עיצוב אתרים: סטודיו בהיר