• דף הבית
  • פרופיל חברה
  • צרו קשר

פרופיל

פרופיל | שרון פרקש
חברת SEO-Media מספקת סל שירותים מקצועי בתחום בניית אתרים, קידומם וניהולם, לקשת רחבה של לקוחות ממגזרים שונים. שירותי החברה, הכוללים בנייה של כל סוגי האתרים, החל מדפי נחיתה, דרך אתרי תדמית וכלה בחנויות מכוונות ופורטלים מורכבים, ניתנים תוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר ועל עמידה ביעדים שנקבעו מראש, הן מבחינת לוחות הזמנים והן מבחינת התאמה מקסימאלית לדרישות הלקוח. 

מערכת הניהול המשמשת את חברת SEO-Media מותאמת לכל סוגי האתרים ולכל סגנון ועיצוב, כאשר לאחר בנייתם מאוחסנים האתרים בחוות שרתים גדולה ומאובטחת במרכז הארץ. בהתאם לכך, נהנה כל אחד מלקוחות החברה מאפשרויות קידום אתרים מובנה בתוך המערכת, מעדכונים שוטפים ומטיפול קבוע ומיידי בכל בעיה. 
  
המקצועיות עושה את ההבדל...
הצלחתה של חברת SEO-Media מבוססת על ידע וניסיון של למעלה משמונה שנים בתחום, יצירתיות ומיומנויות עיצוב מנצחות, תמיכה ופתרון בעיות בכל עת ובכל שעה, שירות מהיר, מקצועי ואדיב לכל לקוח, ונגישות למערכת ניהול מתקדמת מכל מחשב ומכל מקום בעולם. 

שרון פרקש, בעל החברה, סיים בהצטיינות לימודי מולטימדיה ואינטרנט בבית הספר להנדסאים בקרית הטכניון שבחיפה. במהלך שמונה שנות פעילותו הוא צבר ניסיון רב ולמד להכיר מקרוב את עולם האינטרנט ואת הכלים הטכנולוגים המתקדמים והאיכותיים ביותר. הידע, הניסיון, בניית תוכנית עבודה אישית ומסודרת והקשבה לדרישותיו של כל לקוח הם חלק בלתי נפרד מההצלחה שלו. 

מועדון היאכטות הפופולארי "Sea-Gal ", המותג "B. Unique", "כפר תקווה" – בית לאנשים עם מוגבלויות ו-"אחת מתשע" הם רק כמה דוגמאות ללקוחות מרוצים. בואו גם אתם להיות חלק מההצלחה – פנו עוד היום לחברת SEO-Media.  

דוגמאות לפרופיל:

בניית אתרים Seo-Media | עיצוב אתרים: סטודיו בהיר