אודות

אתר האינטרנט הוא נכס. לעתים הוא כל מהות העסק, ולעתים הוא עוד שלוחה עבור אלו שמחפשים את העסק און-ליין. חשבו על זה, זוהי בעצם עשויה להיות ההיכרות הראשונה של הלקוח עם העסק או המותג. ממש כשם שהוא נכנס אל תוך העסק במציאות, כך הגולש שנכנס לאתר. חיוך חם, לחיצת יד, סיור קצר כדי להתלהב מהמשרדים, מחליפים קצת מילים – יוצרים קשר. אז אם בעולם האמיתי נעשה הכל כדי להעניק ללקוח את החוויה המדויקת ביותר שתעביר את המסר שלנו – כך עלינו לעשות באתר שלנו, וכך אנחנו מתייחסים לכל אתר שאנחנו בונים - כאילו הלקוח נכנס לעסק במציאות.


הולכים יד ביד, אבל תופרים בשבילך הכל

ידע – הכל כלול. כל הנדרש להקמת האתר, כלל הפעולות המתרחשות מאחורי הקלעים, שורות הקוד הארוכות והעיצוב המתוחכם, התוכן, דפי נחיתה, אתרי התדמית, אתרים מותאמים למובייל, אתרי לוחות ופורטלים, הכל.

ליווי – צמוד צמוד. אנחנו הזרוע המבצעת, אכן. אבל לא רק. כבר ראינו מה עובד ומה לא. אם כך, אנחנו שם כדי לדאוג שהמסרים שלכם יופיעו , שחור על גבי האינטרנט.

אבטחה – במנעול ובריח. SSL. ברמה הגבוהה ביותר, בלי פשרות. אל תתנו לסייבר להפחיד אתכם, אתם מוגנים.

חווית משתמש – מהודקת ונקייה. בטוח שמעתם פעם את המילים UI/UX, ובכן, אנחנו ניישם את זה. האתר יעלה מהר, יהיה רספונסיבי, נקי ומסודר ומניע לפעולה. הגולש ירגיש בו טוב וירצה לשוטט בו ולגלות אותו. 

שותפות – בוקר עד ערב. אנחנו אוהבים אנשים, וכדי לא לזרוק משפטים על המסך, אנחנו יכולים להוכיח הכל על כוס קפה. אבל עד אז, דעו שאנחנו כאן גם אחרי שהאתר נגמר, מתחזקים, משמנים ומחדשים יחד אתכם. 

גולת הכותרת, מערכת ניהול חכמה. מילים גדולות? אולי. בפשטות – מערכת שדרכה תוכלו להזין תכנים לאתר ולנהל אותה (אם תרצו) גם בעצמכם. אל דאגה – אנחנו יכולים לתפור הכל בשבילכם.

כל התמונה

קידום בגוגל, בפייסבוק, באינסטגרם, SEO, SEM, סטטיסטיקות, אנליטיקס, Remarketing. אנחנו נשתלט עבורכם על כל המילים הגדולות. אחרי שהאתר שלכם גרם לכם להתאהב בו, נדאג לספר לכולם, בכל דרך בה תחפצו, עליכם, עליו ועל כל מה שתרצו.

בואו נלחץ יד

נעים מאוד. שמי שרון פרקש, הבעלים של SEO-Media, מלווה עסקים ואנשי מקצוע מאינספור תחומים שונים, בונה ומעצב אתרים עם תשוקה ואש בעיניים. סיימתי בהצטיינות לימודי מולטימדיה ואינטרנט בבית הספר להנדסאים בקרית הטכניון שבחיפה. במהלך שמונה שנות הפעילות שלי בתחום צברתי ניסיון רב ולמדתי להכיר מקרוב את עולם האינטרנט ואת הכלים הטכנולוגים המתקדמים והאיכותיים ביותר. הידע, הניסיון, בניית תכנית עבודה אישית ומסודרת והקשבה לדרישותיו של כל לקוח הם חלק בלתי נפרד מהקווים המנחים אותי ביום יום ובעבודה מול כל לקוח. 

מה אתם אומרים? נשב לקפה?