תפריט נגישות
בניית אתרים לעסקים

מרבית העסקים עלי אדמות מבקשים לפתור בעיה כלשהי על ידי מתן ערך ללקוחות שלה. ערך שיוכל לעזור להם להתגבר על הבעיה שהם נתקלים בה. WAZE פותרת לנו את בעיית ההתמצאות בדרכים ומביאה אותנו ליעד בדרך הקצרה ביותר, תוך התחשבות בהסדרי תנועה ופקקים. גנן שעובד על הגינה הפרטית שלנו עוזר לנו להתגבר על חוסר הידע שלנו בסידור ועיצוב הגינה, ולעתים אף בתכנונה והתקנת מערכות מים והשקייה בתוכה. דוגמות אלו חלות על שאר העסקים בעולם, המעוניינים לפתור בעיה באמצעות פיתוח מוצר או שירות אותו יוכלו למכור ללקוחות הקצה. כדי לעשות זאת בצורה טובה עליהם לפרסם ולהנגיש לשוק את הפתרונות שלהם בצורה נוחה, נעימה ומובנת. בדיוק בשביל זה, נולדו אתרי האינטרנט לעסקים.

למה לבנות אתר לעסק שלך

 1. דרך מהירה, קלה וזולה להעברת מידע לגבי המוצרים של העסק שלכם.
  בין אם אתם נותני שירות (עו"ד, סוכני ביטוח) ובין אם אתם מוכרים מוצר כלשהו (חנות חשמל, חנות משקאות, חנות פרחים), עליכם לספק מידע ללקוחות שלכם. מה אתם מוכרים, מה התנאי תשלום, מי אתם, ומה הבידול והערך אותו אתם מעניקים ללקוח.
 2. אתר עסקי מאפשר ביצוע קידום אורגני / קידום ממומן וחיבור לרשתות חברתיות.
  כדי שעסק יוכל לפרסם עצמו בגוגל, לחבר גולשים מאינסטגרם, לינקדאין ופייסבוק ולהופיע בראש תוצאות החיפוש במנועי החיפוש השונים - עליו להחזיק אתר אינטרנט. בין אם זה One Pager (אתר של עמוד אחד), עמוד נחיתה, Minisite (אתר המיועד למוצר או שירותי ספציפיים מתוך סל המוצרים שלכם) או אתר תדמית.
 3. שליטה מוחלטת ובעלות על התכנים.
  אנו נתקלים מידי פעם בעסקים שהייצוג היחידי שלהם מתחיל ונגמר בפייסבוק. דף הפייסבוק, כשהוא הייצוג היחידי של עסק ברשת, עשוי להגביל אותו. עמוד הפייסבוק העסקי שלכם הוא בבעלות פייסבוק, העמוד נתון לחסדיה ומשתנה כל הזמן. כשיש לכם אתר אינטרנט, אתם שולטים בתכנים, במידע ובשינויים הנערכים בו 24/7.
 4. דרך מושלמת לביצוע רימקטינג (שיווק מחדש).
  אם אתם עובדים נכון, סביר להניח שהטמעתם באתר שלכם קוד מעקב של גוגל ופייסבוק. הקוד הזה מאפשר לכם להמשיך ולפרסם ללקוחות הפוטנציאליים שלכם, שביקרו באתר שלכם, גם לאחר שעזבו אותו. מדע בדיוני? ממש לא.
  נסו לבחון את דף הבית של הפייסבוק שלכם, בו אתם רואים את כל הפוסטים שחבריכם מפרסמים, ולזהות אילו פרסומות קופצות לכם. מהר מאד תוכלו לשים לב שאתרים בהם ביקרתם לפתע מפרסמים לכם יותר ויותר. אפילו מוצרים ספציפיים שהתכוונתם לרכוש אבל טרם הספקתם קופצים לכם בפייסבוק, ומבקשים מכם להשלים את הרכישה. כך גם באתרים ברחבי הרשת הקשורים לגוגל.

איך בונים אתר עסקי

SEO-Media מתמחה בבניית אתרים לעסקים. אנו קשובים ומנוסים, בנינו מאות אתרים לאורך השנים ואנו ערים לכלל השינויים הקיימים בשוק. הצרכים שלכם עומדים כנגד עיננו תמיד ויחד אתכם, נבנה אתר מנצח שמותאם ממש לקהל שלכם ולמוצרים אותם אתם מוכרים.

הפרקטיקה והיישום של בניית האתר בפועל מתבצעת על ידינו, בתיאום, בשקיפות ובשיתוף פעולה מלא אתכם. 

אגב, אנו יודעים שחסם מרכזי בדרך לבניית אתר, הוא החשש הנובע מכך שאתם נשארים לבד כדי לקדם אותו ללקוחותיכם. אנחנו מבינים זאת, ולכן, לאחר השלמת האתר - תוכלו להמשיך ולבצע איתנו פעולות מעטפת רחבות ושירותים משלימים כדי לדאוג שכמה שיותר מהלקוחות שלכם ייחשפו אליו.


בניית אתרים Seo-Media