תפריט נגישות
בניית אתר אינטרנט

אם אתם קוראים את העמוד הזה, אנו מניחים שיש לכם הבנה כלשהי לגבי מהו אתר אינטרנט. בין אם היא בסיסית ובין אם היא עמוקה, יש מקום לסדר אותה בראשנו. אתר אינטרנט הוא בעצם הייצוג של גוף, עסק או אדם ברחבי הרשת האינטרנטית, ולעתים הוא הנכס היחיד הקיים עבור קהל היעד שלו. בין אם זה אתר המספק תוכן אינטרנטי בנושא סטיילינג או מזון בריא ומנוהל על ידי אדם אחד משולחן העבודה בדירה שלו, או חנות מקוונת שאין לה חנות אחות בעולם האמיתי ועד לחברת ענק עם אלפי עובדים המוכרת שירותי אחסון בענן. עלינו להתייחס לבניית האתר שלנו בצורה רצינית ממש כמו שאנו מתייחסים למוצר או השירות אותו אנו מקדמים. עלינו לאתר את הדרך הנכונה ביותר עבורנו לבנות אתר ואת סוג האתר הרלוונטי ביותר למטרה שלנו. כיוון שבניית אתרי אינטרנט היא מלאכה אשר יכולה להיות דיי מורכבת, הכוללת בתוכה סוגי אתרים רבים, ננסה לעשות לכם מעט סדר.

מי צריך אתר

כל עסק, ארגון או אדם המעוניין להעניק לקהל היעד שלו מידע או את היכולת לקיים איתו אינטראקציה דרך רשת האינטרנט. לא נגזים אם נאמר שכמעט לכל עסק או ארגון, עצמאיים או אישים מפורסמים, להקות ואף מדינות יש אתר. היצע האתרים, כמו גם הדרכים בהם ניתן לבנות אותם, הולך וגודל מיום ליום. הצורך באתרים גדול, נכון, אך חשוב גם להתחשב בכמה גורמים טרם בניית האתר. 

איזה אתרים יש

אתר יכול להיות כרטיס הביקור של אדם כלשהו, או אתר One Pager, כלומר, אתר שכולו עמוד אחד, או חנות מקוונת המאפשרת רכישת מוצרים על גבי האינטרנט. נוכל למצוא גם אתרי תדמית המציגים את העסק או הארגון וכלל השירותים או המוצרים שלו, אתרי לוחות המעניקים לגולשים את האפשרות לצפות במודעות שמפרסמים אחרים בשלל קטגוריות, אתרי אינטרנט לעסקים הממוקדים במטרת העסק ובחשיפתו ועוד. עם זאת, על מנת להבין לעומק איזה אתר אתם צריכים, יש להבין את הצורך שאתם עונים עליו, את קהל היעד אליו אתם פונים, את גודל התקציב העומד לרשותכם ומשתנים רבים אחרים. 

SEO-Media

חברת SEO-Media קמה במטרה לבנות אתרי אינטרנט איכותיים, חדשניים ומותאמים בדגש על חיבור האתר לאסטרטגיה של העסק שלכם. אנו מכירים את כובד משקלו של אתר האינטרנט בהצלחת עסק, אך מבינים שאין דיי באתר איכותי בלבד. המעטפת חשובה לא פחות. לכן, אנו מעניקים ללקוחות שלנו תמיכה רחבה האתר, לאחר שעלה לאוויר, בעזרת כלים רבים ומגוונים שמטרתם לדחוף את האתר בחודשיו הראשונים קדימה ולעזור לכם לממש את המטרה שלשמה הקמתם אותו.

השורה התחתונה

יש לנו סבלנות אינסופית, אהבה לאנשים ותשוקה אמיתית לעולם האינטרנטית. מזה 8 שנים שאנחנו בונים אתרים למאות עסקים, גופים וארגונים ומנהלים אותם בהצלחה. אנו יודעים שהתחרות בחוץ רבה, ולכן מציעים להיפגש. אין טוב מלהחליט אחרי שהרגשתם את האנשים שמאחורי המילים. קפה הפוך טוב, קפוצ'ינו או שחור - מה שעושה לכם את זה. נדבר עליכם, עלינו ועל כל התהליך ונבין מה אתם באמת צריכים, מה חשוב לכם ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם להגשים את זה.


בניית אתרים Seo-Media